www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 770 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

Könyvelő

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Számviteli nyilvántartások vezetésének felügyelete
  • Havi, negyedéves zárási folyamatban való részvétel
  • Rendszeres menedzsment jelentések készítése
  • Beszámolók, adóbevallások összeállítása és benyújtása
  • Aktív együttműködés a társosztályokkal
  • Partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség pénzügyi területen/Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Adózási ismeretek
  • Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban
  • Haladó szintű MS Excel tudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Adótanácsadói képesítés
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német