www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 801 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő ZRt. pénzügyi csapatába

Könyvelő

munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok:

  • Beérkező számlák tartalmi, formai ellenőrzése, utalványoztatása, könyvelése
  • Szállítói egyenlegközlők kezelése
  • Szállítói folyószámla karbantartása, egyeztetés a szállítókkal
  • Tárgyi eszközökről naprakész nyilvántartás vezetése, a beruházások aktiválása
  • Tárgyi eszközök leltározási folyamatában, selejtezésében közreműködés
  • Részvétel a havi zárásban
  • Együttműködés a könyvvizsgálókkal az auditálás során

Elvárt tudás, végzettség, tapasztalat:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Excel ismeret
  • SAP ismerete (előny)
  • Workflow ismeret (előny)
  • Minimum 1-2 éves könyvelési tapasztalat

Képességek:

  • Problémamegoldó készség
  • Proaktív szemlélet
  • Precizitás
  • Kommunikációs készség

Személyes jellemzők:

  • Pontosság
  • Felelősségtudat
  • Intelligencia

Várjuk jelentkezését, amelyet rövid szakmai önéletrajz és motivációs levél formájában, fizetési igény megjelölésével 2015.04.30-ig a lenti e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő