www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 632 napja lejárt

HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt.

felvételt hirdet 1 fő részére

könyvelő

 munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • A Hungerit Zrt és leányvállalatainak könyvelésében való aktív részvétel: bejövő számlák könyvelésének ellenőrzése, tárgyi eszköz könyvelés, vegyes főkönyvi könyvelések, analitika-főkönyv egyeztetések, havi és éves zárásokban való közreműködés.

Elvárások:

  • Számviteli felsőfokú végzettség/ Mérlegképes könyvelő végzettség.
  • Legalább 3 éves szakmai gyakorlat.
  • Excel, Word, NAV nyomtatvány kitöltő, Internet informatikai ismeret.
  • Önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság.

Előny:

  • Infosys ismeret.

Fényképpel ellátott  önéletrajzot  motivációs levéllel, iskolai végzettséget igazoló okiratok másolatával, fizetési igény megjelölésével 2015. április 30-ig kérjük az alábbi címre eljuttatni.

HUNGERIT Zrt. Humánpolitikai Főosztály

6600 Szentes, Attila u. 3.

Helyek Csongrád
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő