www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 619 napja lejárt

Ingatlankezeléssel foglalkozó partnercégünk részére keresünk

Könyvelőt

Főbb feladatok:

·       Napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása

·       Tárgyi eszköz analitika karbantartása, vezetése, könyvelése

·       Havi/negyedéves/éves számviteli zárás, elhatárolások, egyeztetések és egyéb zárlati teendők illetve zárlati könyvelések elvégzése

·       IFRS jelentések készítése

·       Magyar jogszabályok szerinti éves beszámoló és kapcsolódó bevallások elkészítése

·       Adóbevallások készítése

·       Részvétel a könyvvizsgálat előkészítésében és lebonyolításában, adórevíziókon való részvétel

·       Kapcsolattartás a bécsi központtal

·       Szoros együttműködés a társosztályokkal

·       Kötelező statisztikai jelentések elkészítésében való részvétel.

·       Bank riportok készítése

·       Utalások készítése

·       CFF, budget és egyéb ad-hoc riportok elkészítése

·       Közreműködés eseti projektekben

·       Saját könyvelés rendezése, ellenőrzése, archív rendszer karbantartása

Szakmai elvárások:

·       Felsőfokú gazdasági végzettség

·       Minimum 3 év könyvelési munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

·       Biztos felhasználói tudás Excel, Word

·       SAP R3 ismerete előnyt jelet

·       Terhelhetőség, megbízhatóság, határozottság, önálló munkavégzési képesség

·       középszintű angol nyelvismeret mind szóban, mind írásban

·       További idegen nyelvek ismerete előnyt jelent

Egyéb:

·       Munkavégzés helye: Budapest VII. kerület

·       Versenyképes fizetés

·       Megbízható stabil hátterű vállalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő