www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 771 napja lejárt

A Jabil Circuit vezető szerepet tölt be a világpiacon az elektronikai készülékek és nyomtatott áramkörű részegységek gyártása területén.

Tiszaújvárosi gyárunkba a következő munkakörbe keresünk új munkatársat:

Könyvelő

Feladata

  • Bejövő számlák kezelése, könyvelése,
  • fizetések nyomon követése és az ehhez kapcsolódó kommunikáció,
  • analitikus nyilvántartások naprakész vezetése,
  • banki átutalás előkészítése,
  • kapcsolattartás a társosztályokkal és a beszállítókkal.

Elvárásaink

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • mérlegképes könyvelő,
  • magas szintű számítógépes ismeret,
  • pénzügyi vagy számviteli területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • minimum középfokú angol nyelvtudás.

Amit cserébe kínálunk:

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • méltányos bérezés, béren kívüli juttatások: meleg étkezési hozzájárulás, üdülési csekk, iskolakezdési támogatás, egészségpénztári-, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás,
  • nemzetközi munkakörnyezet.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el pályázati anyagát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol