www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 895 napja lejárt

KÖNYVELŐ

 Humasc Kft.

Szakmai elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • Naprakész adózási és számviteli ismeretek
  • Minimum 3 éves könyvelőirodai gyakorlat

Személyiségét illetően:

  • Megbízható, precíz, munkájára és környezetére igényes
  • Rendszerben látó és gondolkodó
  • Képes egyedül és csapatban is dolgozni
  • Megoldáscentrikus
  • Motivált, lelkes, kitartó
  • Lelkiismeretes, vállalja munkájáért a felelősséget
  • Jól kommunikál
  • Magatartása etikus

Előny, de nem feltétel:

  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás

Feladatok:

  • Társas vállalkozások teljes körű könyvelése, kapcsolódó bevallások és az éves beszámoló elkészítése önállóan
  • Ügyfelekkel és hatósági szervekkel történő kapcsolattartás

Munkaidő:

  • Hétfőtől csütörtökig 7.30-16.30, pénteken 7.30-13.30

Bérezés:

  • Megegyezés szerint (bér, cafeteria, munkába járás költségtérítése)

Munkavégzés helye:

  • Győr

Profilunk:

  • Könyvelőiroda

  • A fényképpel ellátott pályázatokat a pozíció és a bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.
Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő