www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 926 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő számlák kezelése

  • Kifizetett összegek ellenőrzése
  • Részvétel a magyar és nemzetközi (IFRS, GAAP) szabályok szerinti havi, negyedéves és éves zárásokban

  • Pénzügyi vonatkozású riportok, jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a helyi hatóságokkal és könyvvizsgáló céggel.

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség és regisztráció

  • Nemzetközi könyvelésben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret különösen FI / CO modul
  • Középfokú aktív angol / német nyelvtudás
  • MS Office átfogó ismerete (különösen Excel)

Előny:

  • Több éves tapasztalat az autóiparban előnyt

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje azE-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Kecskemét
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő