www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 787 napja lejárt

Amennyiben szeretne Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő high-tech cégének munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

Könyvelő

munkakörbe! Megbízónk mérőberendezéseket gyárt és fejleszt, sikerükhöz nélkülözhetetlen a világszerte foglalkoztatott több, mint 400 munkatársának hozzáértése és elhivatottsága, és az általuk végzett folyamatos kutató-fejlesztő munka. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk a fenn nevezett pozícióba munkatársat!

Feladatok

  • Bejövő és kimenő belföldi és külföldi számlák, bank könyvelése,
  • banki utalások rögzítése,
  • bankkal történő kapcsolattartás,
  • forint- és valutapénztár kezelése,
  • külföldi kiküldetések elszámolása,
  • tárgyi eszköz analitika vezetése,
  • export számlák kiállítása,
  • vámmal kapcsolatos könyvelés,
  • reprezentációs költségek nyilvántartása,
  • statisztikák készítése,
  • főkönyvi egyeztetés,
  • állami és nemzetközi támogatásokkal kapcsolatos elszámolásban való részvétel,
  • éves, évközi zárásban történő aktív közreműködés,
  • nyilvántartások naprakészen tartása,
  • könyveléshez tartozó adminisztratív feladatok.

Elvárások

  • Minimum középfokú pénzügyi/gazdasági végzettség,
  • minimum 2-3 éves tapasztalat,
  • aktív angol nyelvtudás,
  • kiváló számítógépes ismeretek, valamely könyvelőprogram ismerete,
  • felelősségteljes és önálló munkavégzés, megbízhatóság, precizitás.

Amit megbízónk kínál

  • Modern, kényelmes munkakörnyezet,
  • versenyképes bér, cafeteria juttatások.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Jelentkezés: Magyar és angol nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol