Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Könyvelő


  • A hirdetés 950 napja lejárt

 Az Adó-Soft Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Könyvelő

Több éves szakmai gyakorlat, mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent a kiválasztás során.

Elvárás:

  • pontos munkavégzés, megbízhatóság.

Elvárt nyelvtudás: nincs

Munkavégzés helye: Miskolc 

Munkaidő: Teljes munkaidő

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Italian or German speaking Junior Finance Analyst

Trenkwalder Kft

On behalf of our world-wide multinational Clien...
Budapest


Payment Specialist

Trenkwalder Kft

On behalf of our world-wide multinational Clien...
Budapest


French speaking issue coordinator

Trenkwalder Kft

Kick start your career at a multinational compa...
Budapest