www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 943 napja lejárt
Befektetési piacon tevékenykedő vállalatcsoport mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkező

KÖNYVELŐ MUNKATÁRSAT

keres:
Feladatok:
  • Különböző tevékenységi körű cégekre vonatkozóan teljes körű számviteli feladatok elvégzése a főkönyvelő irányítása mellett
  • Beszámolók, bevallások készítésében illetve
  • Adatszolgáltatási kötelezettség tejesítésében való közreműködés
Elvárások:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Excel felhasználói ismeretek
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
Előnyt jelent
  • SUP, HOSTWARE programok ismerete
  • Idegen nyelv (angol és/vagy német) ismerete
  • Könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet, benne nettó jövedelem megjelölésével a következő címre várjuk.
Munkavégzés helye:
  • Budapest, V. kerület
Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő