www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 944 napja lejárt

Cégünk Európa számos országában sikeresen működő, magyar tulajdonú vállalat, mely ipari termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.

Budapest mellett, Vecsésen működő telephelyünkre keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok:

  • Részvétel a cég teljes körű könyvelésében,
  • Ki- és bejövő számlák könyvelése,
  • Zárási folyamatokban való részvétel,
  • Adó bevallások készítésében való részvétel,
  • Riportok készítése,
  • Egyéb könyvelési anyagok előkészítése

Követelmények:

  • Számvitel szakon szerzett felsőfokú vagy mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Könyvelés területén szerzett több éves tapasztalat,
  • Magabiztos MS Office ismeretek, különösen az Excel ismerete,
  • Középfokú angol nyelvismeret előnyt jelent,
  • Integrált vállalat irányitási rendszerben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye: Vecsés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését az alábbi email címre várjuk az önéletrajzát és az elvárt bruttó fizetési elvárását.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő