www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 770 napja lejárt

Debreceni székhelyű szolgáltató, gyártó főtevékenységű kisvállalkozás felvételt hírdet

könyvelői

 munkakör betöltésére.

Előny:

  • mérlegképes végzettség
  • gyakorlat

Szakképzett, megbízható, precíz és igényes szakember jelentkezését várjuk.

Komoly, felelősségteljes munkát kérünk, hosszútávú, stabil munkalehetőséget ajánlunk.

Fényképes önéletrajzot és bizonyítványok csatolását kérjük a jelentkezéshez.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő