www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 882 napja lejárt

A Goodwill Pharma Kft. 18 éve dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú, szegedi székhelyű gyógyszeripari vállalkozás új munkatársakat keres szegedi munkavégzéssel:

Könyvelői

munkakörbe

Feladatok:

  • A cég teljes körű főkönyvi könyvelése
  • Adóbevallások elkészítése önállóan
  • Beszámolók készítése önállóan
  • Adóhatóságokkal és könyvvizsgálóval történő kapcsolattartás
  • Statisztikák készítése
  • Különböző adatszolgáltatások a vezetők igényei szerint

 Követelmények:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai gyakorlat
  • Naprakész adózási és számviteli ismeretek

Előny:

  • A Forrás-SQL ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Önéletrajzokat várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Csongrád
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő