www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 784 napja lejárt

Kisvárda vonzáskörzetében lévő termelő, feldolgozó és kereskedelmi vállalkozás, szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat keres

könyvelői

feladatkör ellátására.

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi szintű könyvelési feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás, főkönyvi és folyószámla egyeztetések lefolytatása;
  • Különböző programokból (könyvelő, számlázó) kinyert adatok egyeztetése, azokból riportok készítése;
  • Könyvviteli (havi, éves) zárási teendők ellátása, illetve az ehhez kapcsolódó kimutatások készítése;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Naprakész számviteli és adójogi ismeretek;
  • Erős, gyakorlati tudás MS Office programok alkalmazásában (Word, Excel);

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, juttatások
  • Stabil vállalati háttér
  • Feljődési, továbbképzési lehetőségek
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő