www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 887 napja lejárt

Országos hálózattal rendelkező Könyvelőirodánk

az alábbi pozícióba munkatársakat keres:

KÖNYVELŐ

Feladatok:

  • Könyvelési feladatok ellátása (szállító, vevő, bank, pénztár)
  • Folyószámla és főkönyv egyeztetése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása, könyvelése, értékcsökkenés elszámolása
  • Számviteli és analitikus nyilvántartások vezetése
  • Bevallások, jelentések, beadványok elkészítése, benyújtása a hatóságok felé
  • Részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal
  • Folyamatos jogszabálykövetés (pénzügy, számvitel)
  • Bérszámfejtési feladatok ellátása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Cégek teljes körű könyvelésében szerzett tapasztalat
  • Alapos, gyors, precíz munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Önálló- és csapatmunkára való készség
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • Szakmailag folyamatos fejlődési igény
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Jól felszerelt, kellemes munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat, fiatalos légkör
  • Szakmai- és anyagi fejlődési lehetőség
  • Karrierépítési lehetőség
  • Széleskörű tapasztalatszerzés
  • Azonnali munkakezdés

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Dunaújváros

Jelentkezőket Dunaföldvárról és Székesfehérvárról is várunk, valamint az ország bármely részéről.

Munkába állás időpontja:

  • Lehetőség szerint azonnal

Fényképes, részletes, szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.Kérjük, jelölje meg (nettó) fizetési igényét és a munkába állás legkorábbi időpontját!

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő