www.cvonline.hu

Könyvelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.03.01.
Hirdetés azonosító: 892772

Piacvezető, stabil hátterű, milliárdos árbevételű, multinacionális gyártó/kereskedő partnerünk számviteli csapatába keresünk új munkatársakat a következő pozícióba:

Könyvelő

Feladatok:
  • Szállítói és vevő számlák könyvelése, ellenőrzése;
  • Számlák iktatása SAP rendszerben;
  • Bankkivonatok, elhatárolások, vegyes bizonylatok kezelése;
  • Havi zárásokban való aktív részvétel;
  • Rendszeres és ad hoc riportok;
  • Belső/külső audit támogatása;
  • Külső partnerekkel és más osztályokkal való együttműködés.
Elvárások:
  • Egyetemi/főiskolai diploma pénzügy/számvitel területen;
  • Minimum 2 év releváns tapasztalat számvitel területen;
  • SAP FI modul gyakorlati ismerete;
  • Magas szintű MS Office ismeretek (pénzügyi Excel);
  • Aktív angol nyelvtudás szóban, írásban egyaránt;
  • Kiváló analitikus és problémamegoldó készség;
  • Precizitás, rugalmasság, megbízhatóság.
Előny:
  • Mérlegképes könyvelő képesítés;
  • Nemzetközi számviteli szabályozás ismerete - IFRS;
Amit kínálunk:
  • Amit a megbízónk kínál:
  • Kifogástalan, A+ kategóriájú irodai munkakörnyezet;
  • Stabil, multinacionális háttér;
  • Vonzó kompenzációs csomag.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk;
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket;
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata;
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát;
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk;
  • Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar-, és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.