www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 994 napja lejárt

A Magyarországi Evangéliumi Testvérközösség és az Oltalom Karitatív Egyesület pályázatot hirdet

könyvelő

állás betöltésére

Feladatok:

  • főkönyvelői irányítás mellett több intézmény teljeskörű, naprakész könyvelése (vevő, szállító, bank, pénztár, tárgyi eszközök, vegyes könyvelések)
  • zárlati teendők végzése (időbeli elhatárolások, ellenőrzések, egyeztetések)
  • adóbevallások, adatszolgáltatások, beszámolók, pályázati elszámolások készítése

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • számviteli szabályok naprakész ismerete
  • átfogó, logikus gondolkodásmód
  • alaposság, precizitás
  • elkötelezett, felelős munkavégzés
  • terhelhetőség

Előnyt jelenthet:

  • non-profit szektor ismerete
  • Kulcs-Soft programok ismerete

Amit kínálunk:

  • változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • biztos, nyugodt légkör
  • támogató csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, bruttó bérigénye megjelölésével, fényképes szakmai önéletrajzzal várjuk jelentkezését.

Felhívjuk a Tisztelt Pályázók figyelmét, hogy az interjú során írásbeli szakmai teszt kitöltésére is sor kerül.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő