www.cvonline.hu

Könyvelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 892352

Multinacionális gyártó partnerünkhöz keresünk Könyvelő munkatársat.

Könyvelő

Feladatok:
  • Könyvelés- AP(szállítói számlák), AR (vevőszámlák), fizetések, elhatárolások, értékcsökkentés);
  • Bejövő és kimenő számlák könyvelése;
  • A heti fizetések folyamatosságának biztosítása;
  • Havi zárásokban való aktív részvétel;
  • Rendszeres és ad hoc riportok;
  • Belső/külső audit támogatása;
  • Külső partnerekkel és más osztályokkal való együttműködés.
Elvárások:
  • Egyetemi/főiskolai diploma pénzügy/számvitel területen;
  • Minimum 3 év releváns tapasztalat számvitel területen;
  • Releváns tapasztalatok adózás területen (CIT, VAT, stb.);
  • Kiváló MS Office ismeretek (főleg Excel);
  • Üzleti angol nyelvismeret (írásban és szóban is);
  • Kiváló analitikus és problémamegoldó készség;
  • Szorgalom, rugalmasság, proaktivitás.
Előny:
  • SAP-ban szerzett gyakorlat (FI és CO modulok);
  • Adózásban és jogi jelentésben szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Amit a megbízónk kínál:
  • Kifogástalan munkakörnyezet;
  • Multinacionális, fiatal és motivált csapat;
  • Vonzó kompenzációs csomag.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk;
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket;
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata;
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát;
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk;
  • Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Heves megye
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar-, és német nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.