www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 874 napja lejárt

A K&H Biztosító ZRt.

Számvitel területére

KÖNYVELŐ

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Szállítói számlák kontírozása, könyvelése;
  • Partnerek felé történő számlázások dokumentálása, számlák kiállítása;
  • Jutalékokkal kapcsolatos elszámolások, könyvelések;
  • Függő díjak egyeztetése;
  • Közreműködés a havi, negyedéves és éves zárásokban;
  • Analitikák vezetése;
  • Közreműködés a külső és belső adatszolgáltatások elkészítésében;
  • Bankszámlák főkönyvi könyvelése.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség;
  • minimum 2 éves könyvelési területen szerzett gyakorlat;
  • számítógépes ismeretek (középhaladó Excel, könyvelői és jelentéskészítési programok);
  • egyéb alkalmazások megismerésére való készség;
  • analitikus gondolkodás;
  • magas fokú önállóság.

Előny:

  • számlázási feladatok ellátásában szerzett gyakorlat;
  • jelentések készítésében szerzett gyakorlat;
  • biztosítói tapasztalat.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését fényképes önéletrajzát a "Jelentkezés" gombra kattintva várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő