www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 903 napja lejárt

A Habitat for Humanity Magyarország munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Könyvelő

Feladatok:

  • Az érvényben lévő számviteli, adó, valamint közhasznúsági szabályok szerint a kettős könyvvitelt vezető HFHI Nonprofit Kft és a Habitat for Humanity Magyarország Alapítvány főkönyvi könyvelése és folyószámla vezetése.
  • A Habitat for Humanity nemzetközi alapelvei szerinti nyilvántartások, negyedéves zárások alátámasztása, egyeztetése, havi management és adományozói jelentések készítése/támogatása

A feladat betöltéséhez szükséges képességek:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • min. 3 év szakmai tapasztalat
  • számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • pénzügyi rendszerekben és belső ellenőrzésben való bizonyított és gyakorlati tudás
  • könyvelő szoftverekhez való hozzáértés
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség, multikulturális környezetben, nemzetközi stábbal való együtt-dolgozási képesség
  • jó analitikus képesség és a részletekre való figyelés képessége
  • nyitottság és készség új ismeretek és készségek elsajátítására

Előnyt jelent: angol nyelvtudás

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2014. november 30.

Angol és magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét szíveskedjék az alábbi e-mail címre küldeni.

Kizárólag erre az e-mail címre érkező álláspályázatokat bíráljuk el.
Bővebb információt szervezetünkről a Link megjelenítése és a Link megjelenítése oldalon találhat.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő