www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 841 napja lejárt

Tőkebevonási szolgáltatásokkal foglalkozó cégcsoportunk könyvelési központjának csapatába, a cégcsoporthoz tartozó cégek könyvelési, adózási, és controlleri feladatok elvégzésére, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Könyvelő

Fő feladatok:

  • a cégcsoporthoz tartozó cégek könyvelési, számviteli és adózási feladatainak elvégzése
  • partnercégek és magánszemélyek adóbevallásának elkészítése, ellenőrzése
  • főkönyvi analitika készítése
  • kontrolling feladatok ellátása, havi riportok, kimutatások, beszámolók készítésének támogatása
  • havi mérleg, eredménykimutatás készítése
  • éves beszámoló elkészítése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel

A könyvelő munkáját a vezető könyvelő támogatása mellett, az ügyvezető irányítása alatt végzi.

Elvárásaink:

  • minimum középfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • 3-4 éves könyvelési gyakorlat
  • adóügyi ismeretek
  • precíz, gyors, felelősségteljes munkavégzés, hatékony feladat- és problémamegoldó képesség
  • kiváló kommunikációs kompetenciák
  • magas szintű Excel használati ismeret
  • B kategóriás jogosítvány megléte

Előnyt jelent:

  • idegen nyelv ismerete (elsősorban angol)
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • versenyképes javadalmazás
  • béren kívüli juttatások
  • szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

  • Tiszaújváros, a pozíció azonnal betölthető

Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajz és motivációs levél megküldésével, bérigény megjelölésével a lenti e-mail címen „Könyvelő” hivatkozással 2014. december 04-ig lehet.

Helyek Tiszaújváros
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő