www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1038 napja lejárt

Folyamatos terjeszkedéssel kívánjuk pozíciónkat erősíteni a piacon. Ehhez elkötelezett munkatársakra és vezetőkre van szükségünk, akik felelősségteljes cselekedeteikkel képesek eredményeket elérni.

Csapatunk erősítéséhez olyan munkatársakat keresünk:

- akik elkötelezettek és ambíciózusak

   - akik szenvedélyesek munkájukban

    - akik készek a folyamatos tanulásra

     - akik készek a döntéshozatalra

      - akiket a legapróbb részletek is érdekelnek

     - akik szeretnek dolgozni és motiválni másokat

    - akik az egyszerű és hatékony megoldásokat keresik

   - akik kíváncsiak és szívesen tanulnak

  - akik mernek kérdezni

- akik képesek rendszerekben gondolkodni

- akik az eredményeket tartják szem előtt

 Érdekes és kihívást jelentő karrierre vágyik egy nemzetközi faipari nagyvállalatnál? Szeretné megosztani velünk a tapasztalatait, hogy közösen még többet érjünk el? Szeretne folyamatosan fejlődni?

Könyvelő
Munkavégzés helye: Mohács

Feladatok

  • Operatív munkavégzés a pénzügyi és számviteli osztály munkájában
  • Felelős a pontos számlakezelésért és könyvelésért
  • Részvétel a havi zárási feladatokban
  • Statisztikák, jelentések készítése a holding és a management számára

Elvárások

  • Befejezett szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 1 év hasonló pozícióban szerzett gyakorlat
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Nagy munkabírás, megbízhatóság, eredményorientáltság
  • Magabiztos MS-Office ismeretek
  • German GAAP / IFRS szabványok ismerete előny

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el pályázatát az alábbi email címre.

NE CSAK TARTSA A LÉPÉST, LÉPJEN ELŐRE!

Helyek Baranya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német