www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1032 napja lejárt

A TerézKonzult Kft.

mérlegképes könyvelőt

keres belvárosi irodájába.

Feladat:

  • ­Éves beszámolók elkészítése, időszaki zárási feladatok elvégzése, kimutatások összeállítása
  • ­Adóbevallásokkal kapcsolatos feladatok
  • ­Jogszabályok követése
  • ­Közreműködés az adóellenőrzéseken és könyvvizsgálatokon, ezek előkészítése és egyeztetések
  • ­Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a kapcsolódó hatóságokkal, bankokkal, stb.
  • ­Számviteli kérdések megválaszolása

Elvárások:­

  • Felsőfokú számviteli végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Szakmailag folyamatos fejlődési igény
  • Jó kommunikációs képesség, precíz munkavégzés
  • Min. 5 év munkatapasztalat a könyvelési területen, könyvelő irodai gyakorlat előny
  • Jó problémamegoldó és analitikus gondolkodás, önálló munkavégzés
  • MS Office ismeretek (főleg Excel és Word)

Várjuk pályázatát fizetési igénnyel (fényképes magyar nyelvű önéletrajz, motivációs levél) az alábbi  e-mail címre a tárgy mezőben Mérlegképes könyvelő állás megjelöléssel.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar