www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 985 napja lejárt

A Kika Lakberendezési Kft. 2000-ben nyitotta meg első magyarországi áruházát, mára 9 áruházzal a hazai lakberendezési piac egyik vezető szereplőjévé vált. Vállalatunk egyik legfontosabb értékének munkatársainkat tekintjük, ezért igyekszünk mindent megtenni azért, hogy munkavállalóink elégedettek legyenek, hosszú távon megtalálják számításaikat és egy jó csapatban, motiváló környezetben végezhessék munkájukat.

Munkatársat keresünk budaörsi központunkba,

teljes munkaidőben az alábbi munkakör betöltésére:

Könyvelő

Feladatok:

  • Belföldi és külföldi költségszámlák, tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése, könyvelése
  • Pénztárak, bankok könyvelése
  • Egyéb nyilvántartások és egyeztetések
  • Részvétel és beszámolók, adóbevallások elkészítésében

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági v. pénzügyi v. mérlegképes könyvelői végzettség)
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Legalább alapfokú német nyelvtudás (szóban, írásban)
  • Jó elemzőkészség (mutatókat tud képezni és értelmezni)
  • Analitikus gondolkodás, és számviteli ismeret
  • Előny hasonló területen szerzett min 2. éves tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Erős adminisztratív, operatív készség
  • Megbízhatóság, együttműködő készség, rugalmasság, önállóság, precizitás

Amit nyújtunk:

  • Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség
  • Nagy múltú, biztos, stabil cég háttere
  • Bejelentett bérezés: alapbér, utiköltség-térítés, cafetéria rendszer (a próbaidő után)
  • Karrierlehetőség
  • Dinamikus munkakörnyezet, jó hangulatú, összetartó, profi csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük az alább megadott elérhetőségek egyikére küldje el magyar nyelvű fényképes Önéletrajzát, motivációs levelét részünkre 2014. november 29-ig.

Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akik a kiírásban szereplő elvárásoknak megfelelnek. Ha 2 héten belül nem érkezik válasz pályázatára, köszönjük jelentkezését, a meghirdetett állásra nem Önt választottuk.

Nagy Annamária
részére az alábbi e-mail címen.
Kika Lakberendezési Kft., 2040 Budaörs, Kinizsi út 5.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német