www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 1059 napja lejárt

Belföldön és külföldön kereskedelmi,
valamint szolgáltatói tevékenységet folytató cég keres

KÖNYVELŐ MUNKATÁRSAT

Feladatok:

  • Bejövő szállítói számlák iktatása, nyilvántartásba vétele, archiválása, engedélyezésre szétosztása, formai ellenőrzése, kontírozása és könyvelése
  • Kimenő számlák formai ellenőrzése, archiválása
  • Banki terhelések és jóváírások könyvelése, számlák összepontozása
  • Partner egyenlegközlők, fizetési felszólítások készítése, egyeztetése, kiküldése
  • Forint és deviza házipénztár vezetése, elszámolások ellenőrzése és könyvelése
  • Részvétel a havi és éves zárásokban, beszámolók készítésében
  • Navision vállalatirányítási rendszer pénzügyi adatainak karbantartása (pl. napi devizaárfolyam)
  • Analitikus nyilvántartások vezetése
  • Bevallások, jelentések, statisztikák készítése és beküldése
  • Kimutatások készítése

Elvárások:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Alapos ismeretek számviteli és adózási területeken
  • Legalább középfokú végzettség
  • Megbízható számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő képesség

Előny:

  • Mérlegképes szakképesítés
  • Termelő és kereskedelmi vállalatoknál szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Navision vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkavégzés helye: Budapest III. ker.

Juttatási csomag:

  • Versenyképes jövedelem
  • Meleg étkezési utalvány
  • Helyi utazási bérlet
  • Önkéntes egészségpénztári és nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Stabil céges háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A fényképes önéletrajzokat bérigény megjelölésével kérjük megküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő