www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1152 napja lejárt

I.K.SZ.98.

Információs, Könyvvizsgáló és Szolgáltató Kft

 berettyóújfalui könyvelő irodájába

 könyvelő

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Cégek teljes körű könyvelési feladatainak elvégzése
  • Könyvviteli zárások, éves beszámolók összeállításában való részvétel
  • Adóbevallások elkészítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • További eseti feladatokban való részvétel

Feltételek:

  • Mérlegképes könyvvelői végzettség

Elvárások:

  • Jó kommunikáció és kapcsolatteremtő képesség
  • Precíz, hatékony, önálló munkavégzés
  • Számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • B. kategóriás jogosítvány
  • Cégek teljes körű könyvelése területén szerzett szakmai tapasztalat

Jelentkezéseket - fényképes szakmai önéletrajz formájában - a megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő