www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1019 napja lejárt

A SARANTIS Kft. az FMCG szektorban tevékenykedő vezető cégek egyike, meghatározó márkákkal és számos európai országbani jelenléttel, jelenleg magyarországi leányvállalatához keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Elvárások:

  • Minimum 2 éves tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Kítűnő MS Office ismeretek
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Szakmai főiskolai vagy mérlegképes könyvelői végzettség

Feladatok:

  • Folyószámla egyeztetések, tisztázások
  • Vevői visszatérítések könyvelése
  • Rabat elhatárolások
  • Rabat számlák ellenőrzése, költségek nyomon követése
  • Vevői kintlevőség állomány riportálása
  • Hitelkeret ellenőrzés, vizsgálat
  • Bank tételek könyvelése
  • Utalási csomagok összeállítása
  • Heti Cash-Flow riport összeállítása
  • Hóvégi deviza átértékelés
  • Riportok és analitikák összeállítása a hózárási folyamat során

Munkavégzés helye: Budaörs

Foglalkoztatás: teljes munkaidős

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő