www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 818 napja lejárt

Biztos háttérrel rendelkező cég keres munkatársat

Könyvelő

pozícióba

Feladatok és felelősség:

  • Teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés,
  • Pénztár, szállító, vevő, bank, adó, tárgyi eszköz analitikák vezetése, egyeztetése
  • Házipénztár kezelése
  • Adóbevallások elkészítése
  • Mérlegkészítés és zárásokban való részvétel
  • Kapcsolat könyvvizsgálóval, audit lebonyolítása
  • Törvény által előírt jelentések készítése (pl. MNB, KSH. OSAP, stb.),
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztrált)
  • Legalább 5 éves munkatapasztalat számvitel-pénzügy területén
  • Precíz, munkavégzés, nagyfokú önállóság, terhelhetőség,
  • Rugalmasság, alkalmazkodóképesség, csapatszellem
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • Apolló könyvelési program több éves ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszútávon biztos munkalehetőség
  • Változatos és érdekes munkakör
  •  Folyamatos szakmai fejlődés
  • Önálló munkavégzés

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Munkakezdés:

2014. november 1.

Jelentkezés módja: e-mailen az alábbi email címre fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével. Ezek hiányában nem tudjuk a jelentkezést figyelembe venni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő