www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 957 napja lejárt

Az AMC Networks International Central Europe vezető nemzetközi médiavállalat, melynek jelenlegi portfóliójába az alábbi csatornák tartoznak: Film Mánia, Film Café, MGM, Minimax, Megamax, SPORT1, SPORT2, SPORT M, Spektrum, Spektrum Home, TV Paprika és C8.

 Cégünk Pénzügyi csapata új munkatársat keres

az alábbi feladatkörbe:

 Könyvelő

Feladatok:

  • A bejövő számlák formai és tartalmi ellenőrzése, rögzítése és könyvelése
  • Kimenő számlák rögzítés és könyvelése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása, értékcsökkenés könyvelése
  • Adó és számviteli jogszabályok változásának nyomon követése
  • Aktív részvétel a zárási feladatokban, riportok,- továbbá az éves és időszaki beszámolók elkészítésében
  • Időbeli elhatárolásokkal kapcsolatos könyvelési feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, vagy / szakirányú középfokú végzettség mérlegképes könyvelői képesítéssel együtt (mérlegképes könyvelői regisztráció előny)
  • Legfeljebb 2-3 éves releváns területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Bejövő és kimenő számlák, tárgyi eszközök, elhatárolások és bank könyveléséhez kapcsolódó számviteli és adó szabályok ismerete
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Excel középfokú ismerete
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt
  • Proaktív munkavégzés rendszeres határidők betartása mellett

Előny:

  • Más európai nyelv ismerete,- preferáltan holland vagy szlovák/cseh
  • US GAAP rendszerben szerzett szakmai tapasztalat
  • Oracle ismeret

Amit kínálunk:

  • Fiatalos lendületes csapat
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődésre való lehetőség

Amennyiben pályázatunk érdeklődését felkeltette, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol