www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1078 napja lejárt

Állami társaság keres

Könyvelő

munkatársat.

Feladatok:

  • Teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés
  • Szállítói számlák rögzítése, könyvelése
  • A havi v. negyedévi és éves zárásokban részvétel
  • Banki kapcsolattartás
  • Szállítókkal való kapcsolattartás
  • Analitikus nyilvántartások vezetése (vevő, szállító stb.)

Szakmai elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség regisztrációval
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat,
  • Számviteli és adótörvények naprakész ismerete
  • SAP ismerete

Személyi elvárások:

  • Jó analitikai készség
  • Terhelhetőség, stressz tűrés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban
  • Megbízató precíz munkavégzés

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő