www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 877 napja lejárt

Dinamikusan terjeszkedő nemzetközi vállalat részére keresünk

könyvelő

pozícióba munkatársat

Feladatok

  • a napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása, folyószámla és főkönyvi egyeztetése
  • havi, negyedéves és éves zárások, pénzügyi jelentések elkészítése
  • tárgyi eszköz nyilvántartása, könyvelése
  • aktív közreműködés a könyvvizsgálatban
  • bérfeladások ellenőrzése, könyvelése
  • a pénzügyi, számviteli jogszabályi változások folyamatos nyomon-követése
  • vegyes bizonylatok könyvelése
  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • gazdasági végzettség
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • minimum alapfokú angol nyelvtudás, főleg írásban
  • minimum 3 éves releváns tapasztalat
  • bevallások kezelésében való jártasság
  • naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • kasszakezelésben való jártasság
  • biztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Munkavégzés helye: Budaörs

Helyek Budaörs
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő