www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1132 napja lejárt

Informatikai cég pályázatot ír ki

Könyvelői

pozíció

betöltésére budapesti munkavégzéssel

Feladatok:

  • Teljeskörű könyvelés a főkönyvelő irányításával
  • ÁFA és egyéb adóbevallások határidőre történő elkészítése
  • A havi v. negyedévi és éves zárások, valamint a beszámoló elkészítése (mérleg és eredmény- kimutatás készítése) a főkönyvelő irányításával
  • Pénzügyi feladatok ellátása (banki átutalások teljesítése és pénztárkezelés)
  • Kinnlevőség kezelés
  • Analitikus nyilvántartások vezetése (Tárgyieszköz analitika, vevő, szállító stb.)

Szakmai elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői regisztráció előny
  • Több éves (legalább 2 év) könyvelői gyakorlat,
  • A magyar számviteli és adótörvények naprakész ismerete
  • Bérszámfejtési és munkaügyi területen szerzett tapasztalat előny
  • Releváns tapasztalat vállalatirányítási rendszerek használatában
  • Alapos számítógép ismeretek (MS Office)

Személyi elvárások:

  • Precizitás, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzésre alkalmasság
  • Jó analitikai készség
  • Csapatjátékos alkat
  • Kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Folyamatos továbbfejlődési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség

 Jelentkezési határidő az állásra:

2014.09.14.

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigény megjelölésével küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő