www.cvonline.hu

Könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.03.01.
Jelentkezési határidő: 2014.11.10.
Hirdetés azonosító: 850354

Könyvelő

Legalább 3 éve dolgozol könyvelői területen, de nincs lehetőséged fejlődésre?
Szeretnél egy nagy könyvelői csapat részese lenni,ahol folyamatosan differenciálódó feladatokat végezhetsz?
Dinamikus, kommunikatív, illetve csapatjátékos vagy?

Ha magadra ismertél, jelentkezz most Könyvelő pozíciónkra!

Feladatok:

A csoporton belül nincsenek hierarchia viszonyok, így a feladatkörök is változatosak. Alapvető munkafolyamatok:
o Szállítókkal való kapcsolattartás:
- rendszeres egyeztetések szóban és írásban
- utalási javaslatok készítése
- kompenzálások leegyeztetése, könyvelése
- szállítók kartonjának naprakész ismerete
o Bankkönyvelés: Forintban és devizában
o Részvétel cash-flow tervezésben
o Rezsiköltségek könyvelése
o Részvétel a vállalat egyéb folyamatai során felmerülő egyeztetésekben, könyvelésekben (pl. szervizelés, üzemanyag, biztosítás, parkolás, egyéb hatósági díjak, adók és speciális belső folyamatok)

Elvárások:

o Felsőfokú szakirányú végzettség
o 2-3 éves könyvelési tapasztalat (szállítói számla fókusszal)
o Leasing vagy autóipari szektorban szerzett tapasztalat előny
o Microsoft Office magabiztos felhasználói szintű ismerete
o Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

o Kellemes, fiatalos, barátságos munkakörnyezet
o Fejlődési lehetőség pénzügyi területen és a vállalat piaci szektorához kapcsolódó ismeretekben
o Versenyképes kompenzációs csomag
o Stabil vállalati háttér
o Reális munkaidő

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a