www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 983 napja lejárt

Befektetési piacon tevékenykedő vállalatcsoport

mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkező

KÖNYVELŐ MUNKATÁRSAT

keres:

Feladatok:

  • Befektetési alapokra vonatkozóan teljes körű számviteli feladatok elvégzése a főkönyvelő irányítása mellett
  • Beszámolók, bevallások készítésében illetve
  • Adatszolgáltatási kötelezettség tejesítésében való közreműködés.
Elvárások:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Excel felhasználói ismeretek
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
Előnyt jelent:
  • TRASSET, SUP, HOSTWARE programok ismerete
  • Idegen nyelv (angol és/vagy német) ismerete
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet, benne nettó jövedelem megjelölésével a lenti címre várjuk.
Munkavégzés helye:
  • Budapest, V. kerület

Munkaidő: Részmunkaidő

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Részmunkaidő