www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 864 napja lejárt

Debreceni könyvelőirodába új munkatársat keresünk az alábbi feladatkörbe:

Könyvelő

Feladatok:

  • A bejövő számlák formai és tartalmi ellenőrzése, rögzítése és könyvelése
  • Kimenő számlák rögzítése és könyvelése
  • Bank, pénztár könyvelése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása, értékcsökkenés könyvelése
  • Időbeli elhatárolásokkal kapcsolatos könyvelési feladatok elvégzése
  • Adó és számviteli jogszabályok változásának nyomon követése
  • Aktív részvétel a zárási feladatokban, riportok,- továbbá az éves és időszaki beszámolók elkészítésében

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 3 éves releváns területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Bejövő és kimenő számlák, tárgyi eszközök, elhatárolások könyveléséhez kapcsolódó számviteli és adó szabályok ismerete
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt
  • Proaktív munkavégzés rendszeres határidők betartása mellett

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődésre való lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • 13. havi juttatás
  • azonnali főállás

Munkavégzés helye:

Debrecen

Az alábbi e-mail címen keresztül fényképes önéletrajzzal, fizetési igénnyel lehet.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő