www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1205 napja lejárt

Többségi német tulajdonban lévő mosonudvari székhelyű termelő vállalat keres:

 Könyvelőt

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • angol/(német) nyelvtudás tárgyalói szinten

Előny:

  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Microsoft Navision használatában szerzett tapasztalat
  • angol/német nyelvismeret
  • mérlegképes könyvelői végzettség

Feladatai:

  • beérkező- kimenő számlák könyvelése
  • bérszámfejtés előkészítése
  • vegyes könyvelés
  • számlázás ellenőrzése
  • együttműködés a főkönyvelővel
  • kontrolling jelentések készítése – részvétel az anyavállalati konszolidációban

Amit kínálunk:

  • biztos jövőképpel rendelkező versenyképes munkahely
  • motivált csapat tagjaként való együttműködés
  • érdekes területen való munkavégzés, önálló feladatkörrel
  • egy megfelelő pozíció, megfelelő javadalmazással
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Fényképpel ellátott magyar és német/angol nyelvű önéletrajzokat várjuk az alábbi e-mail címre. Jelige: Könyvelő.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol