www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1230 napja lejárt

A

DUNA EXPERT KÖNYVELŐIRODA

Könyvelő

munkatársat keres.

Társaságunk budapesti székhelyű, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező szervezet, amely regisztrált mérlegképes könyvelői végzettséggel, gyakorlattal rendelkező munkatársat keres.

Feladatok:

Munkaköri feladata cégek teljes körű könyvelése:

  • főkönyvi és analitikus könyvelési feladatok ellátása
  • (kimenő, bejövő számlák, bank, pénztár, vegyes bizonylatok könyvelése)
  • vevő, szállító folyószámlák karbantartása
  • tárgyi eszköz analitikus nyilvántartása
  • havi zárások és az év végi beszámoló készítésében való aktív részvétel
  • elhatárolások összeállítása
  • főkönyvelő munkájának támogatása
  • könyvvizsgáló munkájának támogatása
  • a gazdasági vezető munkájának segítése
  • partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • a számviteli törvény és az adó jogszabályok naprakész ismerete
  • számviteli területen szerzett több éves tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel táblázatok haladó)
  • önálló, precíz, gyors munkavégzés
  • Büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • cafeteria
  • stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő