www.cvonline.hu

Könyvelő

Régió: Zala

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 833692
lejárt

 Könyvelő

Country:    Hungary (+36) • Zala county

Description of position:    A cégcsoport működésére vonatkozó számviteli és pénzügyi rendszer szervezése, irányítása, ellenőrzése

Duties:    • A vezetőség döntéseinek előkészítése

• Havi-, negyedéves-, éves pénzügyi kimutatások, elemzések készítése

• Kontrolling

• Külső partnerekkel való kapcsolattartás

• Számviteli illetve adóhatósági ellenőrzésekben való közreműködés

• Pályázatok menedzselése

Requirements, skills:    • Közgazdasági felsőfokú végzettség

Mérlegképes könyvelői végzettség

• Gyártási területen szerzett tapasztalat

Párhuzamosan több cég könyvelésében gyakorlat

• Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség

• Jó analitikus képesség, folyamatszemlélet

Nagyfokú önállóság, megbízhatóság

• Hatékony, gyors, precíz munkavégzés

• Kiváló elemző készség

Angol vagy német nyelvtudás ismerete előnyt jelent.

Known languages:    Angol vagy német nyelv ismerete

Short company info:    Megbízónk dinamikusan fejlődő magyar tulajdonban lévő Zala megyei cégcsoport.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes fizetés,

• Kiváló munkakörülmények

• Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő magyar cégcsoportnál

Additional info:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.