www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1039 napja lejárt

Az Egyenlő Foglalkoztatásért Szociális Szövetkezet munkatársat keres könyvelő pozícióba tatabányai munkavégzéssel. Hátrányos helyzetű munkavállalók jelentkezését is várjuk (hátrányos helyzetű munkavállaló, aki: az ötvenedik életévét betöltötte, vagy a huszonötödik életévét nem töltötte be, vagy legalább 6 hónapja regisztrált álláskereső, esetleg egy, vagy több eltartottal egyedül élő felnőtt stb.)

A KÖNYVELŐ feladatai:

  • Saját és külső cégek könyvelésének elvégzése
  • Bérszámfejtés
  • Részvétel a számvitelt és adózást érintő feladatokba
  • Egyéb, a munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló analitikus képesség
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Önállóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Kezdés: augusztus

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő