www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1085 napja lejárt

Könyvelő

A leendő munkatárs feladatai:

  • főkönyvi és analitikus könyvelés
  • havi zárásokban való részvétel
  • bizonylatok tartalmi és alaki felülvizsgálata, kontírozása
  • éves leltárakban való részvétel

Követelmények:

  • legalább középfokú könyvelői végzettség (mérlegképes előny)
  • legalább  1-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • számviteli törvény ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amit kínálunk:

  • Biztos jövedelem
  • Béren kívüli juttatási rendszer
  • Utazási támogatás
  • Határozott idejű teljes munkaidős munkaszerződés
Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű