www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1019 napja lejárt

A nemzetközi garázs és irodaház üzemeltető List Group cégcsoport magyarországi leányvállalata a

BOE Parking Kft.

 munkatársakat keres az alábbi munkakörökben:

KÖNYVELŐ

Keresünk képzettséggel, tapasztalattal rendelkező könyvelőt.

Főbb feladatok, munkák:

  • Teljes körű könyvelési és összetett számviteli feladatok, főkönyvi könyvelés, kontírozások.
  • Pénzügyi elemzések, kimutatások vezetői jelentések készítése.
  • Havi, negyedéves, éves zárások, adóbevallások összeállítása.
  • Adózási szabályok változásainak nyomon követése.
  • Kapcsolattartás partner cégekkel, adóhatósággal, egyéb hivatalokkal.
  • Számlák ellenőrzése, rögzítése, könyvelése.

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelő végzettség, diploma nem elvárás.
  • Teljes körű könyvelésben szerzett minimum 3 éves munkatapasztalat.
  • Biztos, naprakész számviteli és adózási ismeretek.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Magas szintű döntési és megvalósítási készség.
  • Pontos, alapos, önálló munkavégzés.
  • Középfokú német nyelvismeret követelmény, angol nyelv ismerete előnyt jelent.
  • Jogosítvány „B” kategóriás.
  • Erkölcsi bizonyítvány elvárás.

Munkavégzés helye: Budapest, XII.kerület

Jelentkezés: fényképes magyar és német nyelvű önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

BOE Parking Kft. 1123 Budapest, Alkotás u.17-19

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német