www.cvonline.hu

Könyvelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 817398

Partnerünk, a nemzetközi az élelmiszeripar meghatározó szereplője megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok:
  • Könyvviteli feladatok ellátása,
  • analitikus könyvelés (vevő, szállító, bank, pénztár, adók, tárgyi eszköz),
  • kontírozás,
  • a Kft. számviteli szoftverében információk rögzítése, tárolása, elemzése,
  • készpénzbevételekkel és kiadásokkal kapcsolatos nyilvántartások vezetése,
  • számviteli, adó és könyvvizsgálathoz kapcsolódó jelentések és táblázatok összeállítása,
  • heti utalásos csomag előkészítése, felrögzítése a banki szoftverben,
  • vevő kintlévőségek behajtása, kapcsolattartás a Kft. ügyvédi irodájával,
  • adóbevallások (ÁFA, TAO, egyéb) pontos, határidőre történő előkészítése,
  • részvétel a havi, negyedéves, éves zárásokban.
Elvárások:
  • Mérlegképes könyvelői képesítés, felső/középfokú közgazdasági képesítés,
  • minimum 4 év könyvelési tapasztalat,
  • magas szintű Excel tapasztalat,
  • számviteli szoftver kezelésében szerzett tapasztalat,
  • jó kommunikációs képesség,
  • problémamegoldó képesség,
  • alap szintű angol nyelvismeret.
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú lehetőség,
  • kiváló környezet,
  • támogató légkör.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest, 20. kerület.
  • Munkaidő: H-P teljes munkaidő
Kapcsolat:
Szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Referencia szám: HuCa-01

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.