www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1001 napja lejárt

Társaságunk - az ország egyik legnagyobb akkreditált munkáltatójaként - több mint 4.000 munkavállalót foglalkoztat, és közel 70 telephellyel rendelkezik. Fő küldetése a megváltozott munkaképességű személyek foglalkoztatása, munkavégző képességeinek fejlesztése, valamint nyílt munkaerő-piaci foglalkoztatóhoz történő kihelyezése.

 A több mint 60 éves múlttal rendelkező, állami tulajdonú nagyvállalat számviteli csapatába keres új munkatársat - 2014. 06. 16. nappal történő munkakezdéssel - a következő pozícióba:

 Könyvelő

 A leendő munkatárs legfontosabb feladatai lesznek:

  • Beérkező számlák ellenőrzése, kontírozása, könyvelése
  • Támogatás terhére elszámolt számlák záradékolása
  • Beruházásokkal, tárgyi eszközökkel kapcsolatos bizonylatok könyvelése
  • Követelések/kötelezettségek átvezetése
  • Skontó, kompenzálások, összevezetések könyvelése
  • Készletleltár megszervezése, feldolgozása
  • Főkönyvek egyeztetése, rendezése
  • TÁMOP pályázattal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Közreműködés adatszolgáltatások elkészítésében
  • A budapesti számviteli alosztály irattározásának összefogása
  • Hatósági ellenőrzésekhez szükséges dokumentáció előkészítése
  • Részvétel a könyvvizsgálatban és a könyvi analitikák összeállításában
  • Közreműködés a szabályzatok készítésében, véleményezésében

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Számviteli szabályok ismerete
  • 5 év könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete, gyakorlati használata
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Precíz, felelős és következetes munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Önállóság
  • Csapatszellem

Előny:

  • Termelő, mezőgazdasági vagy nonprofit Társaságnál szerzett tapasztalat

Amit a sikeres pályázónak nyújtunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos feladatkör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével, az alábbi email címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő