www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 1133 napja lejárt

GLS General Logistics Systems Hungary Kft. a General Logistics Systems B.V., Amsterdam (GLS) leányvállalata. A GLS pán-európai vállalat, amely megbízható, magas színvonalú csomag- és expressz szolgáltatásokat, valamint értéknövelő logisztikai szolgáltatásokat nyújt. A „Eurpoean Leader in Quality” („Minőségben piacvezető Európában”) elvet képviseli, amit mindenki, aki a GLS-nél dolgozik, minden nap igyekszik megvalósítani.

General Logistics Systems Hungary Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

KÖNYVELŐ

Feladat:

  • Napi könyvelési feladatok ellátása (bank, pénztár, bejövő számlák stb.)
  • Analitikus nyilvántartások vezetése
  • Aktív részvétel a havi és éves zárás folyamatában
  • Könyvelési adminisztrációban való részvétel (számlaiktatás)
  • Leltárkiértékelés

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 2 éves könyvelési tapasztalat
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, határozottság, csapatszellem, megbízhatóság
  • Magas szintű MS Excel ismeret

Előny:

  • SAP program ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet
  • Céges busz munkába járáshoz (Boráros térről)

Munkavégzés helye: Alsónémedi

Munkaidő: 08:00 - 17:00

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal az alább megadott e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő