www.cvonline.hu
Könyvelő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.09.14.
Jelentkezési határidő: 2014.09.16.
Hirdetés azonosító: 807413
lejárt
Könyvelő

(Pest)

Pozícióleírás
Stabil háttérrel rendelkező, autóipari szektorban működő szigetszentmiklósi Megbízónk számára keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

KÖNYVELŐ

Feladatok:
- Adóbevallások, statisztikák készítése
- Havi zárásban való részvétel
- Bejövő és kimenő számlák kezelése
- Banki és főkönyvi könyvelés
- Mérnöki és más osztályokkal való együttműködés a gyártási költségek becslésénél, új konstrukciók kialakításánál
- Aktív részvétel a vállalat üzleti folyamatainak fejlesztésében.

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Követelmények
- Felsőfokú szakirányú végzettség vagy mérlegképes könyvelői végzettség
- Multinacionális gyártó vállalatnál szerzett 3-4 éves tapasztalat
- Kommunikáció képes, aktív angol nyelvtudás
- Erős számítógépes ismeretek (Excel: PIVOT, függvények)
- SAP ismeret
- Tapasztalat adórendszerben és a törvényes jelentési kötelezettségek terén
- Tapasztalat a kifizetések, kintlévőségek és GL könyvelés területén