www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 965 napja lejárt

KÖNYVELŐ

Az AEO-Plus Kft. külföldiek által alapított társaságokra, valamint diplomaták ÁFA visszaigénylésére specializálódott tanácsadó és könyvelési szolgáltatást végző, piacvezető irodája ügyfeleit teljes körűen kiszolgáló KÖNYVELŐ munkatársat keres.

Feladatok:

  • Újonnan alakuló cégek bejelentési kötelezettségeinek teljesítése.
  • Teljes körű könyvelési és összetett számviteli feladatok ellátása.
  • Időszaki zárások összeállítása (mérleg, eredmény-kimutatás, egyéb vezetői jelentések készítése).
  • Adóbevallások összeállítása.
  • Adózási szabályok naprakész ismerete, változások nyomon követése.
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal, partner cégekkel, adóhatósággal, egyéb hivatalokkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 2 év szakmai gyakorlat.
  • Gyakorlott PC ismeretek (Excel, Word).
  • Precizitás, hatékonyság, önállóság.
  • Monoton munkatűrés.
  • Kulturált, ápolt megjelenés.
  • Kiváló verbális készség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Mérlegképes könyvelői végzettség.
  • Különféle könyvelői szoftverek ismerete.
  • Tárgyalóképes nyelvtudás (angol, német, francia).

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége egy kiváló környezetben.
  • Cégen belüli folyamatos előrelépés.
  • Profizmus-orientált légkör.
  • Hosszútávra szóló munkalehetőség.
  • Kulturált munkakörülmények.
  • Versenyképes fizetés.
  • Nemzetközi kapcsolatok létesítése.

A munkavégzés helye: Budapest

Fényképpel ellátott – kézzel írott – önéletrajzát kérjük az alábbi e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő