www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 1150 napja lejárt

KÖNYVELŐ

Külföldiek által alapított társaságokra, valamint diplomaták ÁFA visszaigénylésére specializálódott tanácsadó és könyvelési szolgáltatást végző, piacvezető irodánk angolul anyanyelvi szinten beszélő, ügyfeleit teljes körűen kiszolgáló KÖNYVELŐ munkatársat keres.

Feladatok:

  • Újonnan alakuló cégek bejelentési kötelezettségeinek teljesítése.
  • Teljes körű könyvelési és összetett számviteli feladatok ellátása.
  • Időszaki zárások összeállítása (mérleg, eredmény-kimutatás, egyéb vezetői jelentések készítése).
  • Adóbevallások összeállítása.
  • Adózási szabályok naprakész ismerete, változások nyomon követése.
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal, partner cégekkel, adóhatósággal, egyéb hivatalokkal.
  • Napi kapcsolattartás angol nyelven az ügyfelekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 2 év szakmai gyakorlat.
  • Felsőfokú angol kommunikációs nyelvismeret (szóban, írásban).
  • Gyakorlott PC ismeretek (Excel, Word).
  • Precizitás, hatékonyság, önállóság.
  • Monoton munkatűrés.
  • Kulturált, ápolt megjelenés.
  • Kiváló verbális készség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség.
  • Különféle könyvelői szoftverek ismerete.
  • Egyéb nyelvek ismerete (német, francia).

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége egy kiváló környezetben.
  • Cégen belüli folyamatos előrelépés.
  • Profizmus-orientált légkör.
  • Hosszútávra szóló munkalehetőség.
  • Kulturált munkakörülmények.
  • Versenyképes fizetés.
  • Nemzetközi kapcsolatok létesítése.

A munkavégzés helye: Budapest

Fényképpel ellátott – kézzel írott – önéletrajzát kérjük az alábbi e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő