www.cvonline.hu

Könyvelő

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2014.05.21.
Hirdetés azonosító: 806196

Könyvelő

Dinamikusan fejlődő, osztrák tulajdonú multinacionális partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat Győrbe Könyvelő munkakörbe.

Feladatok:

- Teljeskörű Könyvelés, nyilvántartások vezetése
- Főkönyvi egyeztetések: tárgyi eszközök, bank
- Kimenő bejövő számlák ellenörzése, könyvelése
- Havi bevallások, statisztikák elkészítése
- Adatszolgáltatás reportokhoz, beszámolóhoz
- Havi zárásokban való közreműködés

Elvárások:

- Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
- 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk
- Aktív német<\b> és/vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Kihívásokat jelentő, változatos munkakör, egy fiatalos, dinamikus csapatban
- Hosszútávú lehetőség
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatás, széleskörű cafeteria rendszer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján