www.cvonline.hu
Könyvelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2014.05.02.
Hirdetés azonosító: 795118
lejárt

 Megbízható és stabil multinacionáls gyártópartnerünköz keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok:

  • Bejövő számlák könyvelésének ellátása
  • Havi és év végi zárási feladatokban való részvétel
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Eszköznyilvántartás kezelése
  • Egyéb adminisztratív és pénzügyi feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Gyártó környezetben szerzett 1-3 éves pénzügyi tapasztalat
  • Kommunikációképes aktív angol nyelvtudás
  • Analitikus szemlélet, önálló munkavégzésre irányuló attitűd

Amit nyújtunk:

  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.