www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 944 napja lejárt

 Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Számvitel, módszertan és kötelező jelentések Főosztályra, Könyvelés Osztályra új munkatársat keresünk Könyvelő munkakörbe

Könyvelő

Feladatok:

  • Központi kimenő számlázási feladatok ellátása.
  • Vevő folyószámlák egyeztetése, kapcsolattartás a partnerekkel, fizetési felszólítások elkészítése.
  • Tárgyi eszközökkel, és dolgozói költségelszámolásokkal kapcsolatos feladatok ellátása helyettesítési szinten.
  • Havi, negyedéves, féléves és éves zárási feladatok elvégzése (vegyes könyvelések, időbeni elhatárolások, ellenőrzések, stb.).
  • Konszolidációs adatszolgáltatás készítése.
  • Kapcsolattartás és együttműködés a pénzügyi divízió, és más osztályok munkatársaival.

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági vagy mérlegképes könyvelői végzettség.
  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat.
  • Erős felhasználói szintű Excel ismeretek.
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete.
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban egyaránt.
  • Precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség.
  • Jó problémamegoldó képesség és erős felelősségtudat.
  • Önálló munkavégzés.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő